Distribuce léčiv

Distribuce léčivInterpharmac s.r.o., dceřinná společnost International Pharmaceutical Corporation a.s., působí v oblasti českého zdravotnictví již od roku 1997

ulysse nardin replica watches
Zpočátku bylo hlavní činností centrální zásobování lůžkových zařízení prostřednictvím lékárny s odbornými pracovišti. Mezi odběratele se postupně zařadilo až 20 nemocnic v celé ČR, kterým společnost poskytuje kompletní servis při zásobování léčivy, dodávkách zdravotního a spotřebního materiálu i poradenství ve zdravotnických, ekonomických, a legislativních oblastech.

S nárůstem dodávaného objemu zboží a neustálého rozšiřování sortimentu v rámci společností zastřešených International Pharmaceutical Corporation, a.s. byl zaveden systém centrálního nákupu a vlastní distribuce. Po témeř desetiletém působení byl v roce 2006 zprovozněn nový sklad pro lékárenský velkoobchod v Libišanech - nedaleko Hradce Králové, který plně pokrývá zvyšující se potřeby distribuce, vývozu a dovozu léčiv. V roce 2016 bylo otevřeno nové logistické centrum v Praze (K Sokolovně 218, 104 00 Praha).

 Společnost Interpharmac garantuje profesionální zásobování širokého sortimentu léčiv i ostatního materiálu.

Jsme držitelem certifikátu ISO 9001.

 ISO 9001:2009

Komplexní služby pro zdravotnictví

Společnost International Pharmaceutical Corporation, a.s. byla fakticky založena v roce 1999. Navazuje však na činnost, která odstartovala roku 1993, kdy byly zakládány první lékárny celého řetězce a postupně byly rozvíjeny aktivity v oblasti zdravotnického zásobovaní, marketingu a komplexních služeb pro zdravotnická zařízení.

Napište nám Česky English

Aktuality

replicas relojes replica orologi replica watches

31.08.2018

Nový akční leták v lékárnách ipc

Nová nabídka produktů za atraktivní ceny v lékárnách ipc
více »
31.07.2018

Metrostav Handy Cyklo Maraton 2018

Dnes byl po roce odstartován závod Handy Cyklo Maraton a lékárny ipc jsou opět u toho.
více »
12.05.2018

Akční leták lékáren ipc

Nová nabídka produktů za atraktivní ceny v lékárnách ipc
více »


Více novinek »