Lidé

Spolupráce s mnoha partnery

IPC Marketing je full-servisovou společností. Čerpá ze zkušeností svých pracovníků v oblasti lékárenství, distribuce a výroby léků, podpory prodeje a reklamy. Úzce spolupracuje s reklamními agenturami, distributory a výrobci léčiv a v neposlední řadě s odbornými společnostmi a státními institucemi. Audemars Piguet Replica Watches

Přímá vazba na zdravotnická zařízení

IPC Marketing se odlišuje od ostatních společností s podobným zaměřením přímou vazbou na lékárny a zdravotnická pracoviště , která jsou součástí řetězce zařízení IPC a.s. Díky této vazbě z terénu neustále přicházejí nové podněty a zkušenosti odvíjecí se z reálných situací. Úspěšnost všech svých projektů ověřujeme přímo v praxi. Zanedbatelná není ani možnost průzkumu trhu v rámci našeho řetězce.

Individuální přístup ke každému z klientů

IPC Marketing si uvědomuje nutnost individuálního přístupu. Jsme přesvědčeni o tom, že partnerem každého našeho klienta by měl být odborník , který se dobře orientuje v oblasti zdravotnictví. Při vytváření marketingových strategií podpory prodeje vycházíme z individuálních přání a potřeb klienta a klademe důraz na nápad a originalitu.

Spojení kreativity a odbornosti

IPC Marketing vytváří projekty, které v sobě spojují kreativitu s odborností. Toto propojení vede k úspěšnému naplnění marketingových strategií.

Pokračovat na stránku: O nás | Nabízíme Vám | Klienti | Projekty

Komplexní služby pro zdravotnictví

Společnost International Pharmaceutical Corporation, a.s. byla fakticky založena v roce 1999. Navazuje však na činnost, která odstartovala roku 1993, kdy byly zakládány první lékárny celého řetězce a postupně byly rozvíjeny aktivity v oblasti zdravotnického zásobovaní, marketingu a komplexních služeb pro zdravotnická zařízení.

Napište nám Česky English

Aktuality

replicas relojes replica orologi replica watches

31.08.2018

Nový akční leták v lékárnách ipc

Nová nabídka produktů za atraktivní ceny v lékárnách ipc
více »
31.07.2018

Metrostav Handy Cyklo Maraton 2018

Dnes byl po roce odstartován závod Handy Cyklo Maraton a lékárny ipc jsou opět u toho.
více »
12.05.2018

Akční leták lékáren ipc

Nová nabídka produktů za atraktivní ceny v lékárnách ipc
více »


Více novinek »