Zdravotnický materiál

Zdravotnický materiál

 

 

 

 

Díky projektu Zelená Hvězda, který byl zahájen v roce 2000, vznikly prodejny zdravotnických potřeb IPC Group. Cílem je vybudovat prodejní infrastrukturu především pro mimonemocniční trh. Jednotlivé lékárny, zapojené do tohoto projektu nabízejí kvalitní a kvalifikované poradenství a další informační servis v oblasti zdravotnického materiálu.

 

 ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY

PROJEKT ZELENÁ HVĚZDA Projekt Zelená Hvězda  byl uveden na trh v r. 2000. Ve spolupráci s firmou B.BRAUN Medical bylo otevřeno již několik lékáren se specializovaným výdejem zdravotnického materiálu rozmístěných po celé České Republice. Cílem je vybudovat prodejní infrastrukturu především pro mimonemocniční trh. 

 

 

Informace o zásilkovém výdeji

Zásilkový výdej je realizován na lékárnách uvedených níže v textu.

 

Zásilkový výdej

Zásilkový výdej prostředků zdravotnické techniky probíhá dle § 50 a následujících Zákona

č. 268/2014 Sb.

 

Objednání

Objednávka musí být učiněna telefonicky, mailem, případně písemně na níže uvedených adresách. V případě výdeje oproti poukazu musí být poukaz doručen na poštovní adresu.

 

Předmět zásilkového výdeje

Seznam prostředků zdravotnické techniky určených pro zásilkový výdej, včetně úhrad, naleznete na níže uvedeném odkaze (číselník Zdravotnické prostředky):

https://www.vzp.cz/poskytovatele/ciselniky

 

Reklamace

Reklamace zdravotnických prostředků musí být učiněna písemně na mailovou nebo poštovní adresu lékárny, kde byly prostředky zdravotnické techniky vydány.

Reklamace prostředků zdravotnické techniky musí obsahovat telefonický kontakt na reklamujícího, aby bylo možno dojednat vrácení reklamovaných zdravotnických prostředků způsobem, který nezpůsobí objednateli náklady.

 

Ostatní

Ostatní se řídí Zákonem č. 268/2014 Sb.

 

Lékárny zapojené do projektu Zelená hvězda

Komplexní služby pro zdravotnictví

Společnost International Pharmaceutical Corporation, a.s. byla fakticky založena v roce 1999. Navazuje však na činnost, která odstartovala roku 1993, kdy byly zakládány první lékárny celého řetězce a postupně byly rozvíjeny aktivity v oblasti zdravotnického zásobovaní, marketingu a komplexních služeb pro zdravotnická zařízení.

Napište nám Česky English

Aktuality

24.11.2017

Adventní kalendář

Každodenní akční adventní nabídku vyzvedávejte v nejbližší kamenné LÉKÁRNĚ ipc.
více »
20.11.2017

Zimní nabídka v lékárnách ipc

Opět jsme pro Vás v našich lékárnách připravili  nabídku produktů za lákavé ceny.
více »
08.10.2017

Lékárna ipc Janského

Otevřeli jsme pro Vás novou lékárnu v Praze.
více »


Více novinek »