Zásobování nemocnic a zdravotnických zařízení

Společnost se od roku 1997 specializuje na centrální zásobování zdravotnických zařízení. Poskytujeme kompletní servis týkající se léčiv, doplňků stravy, zdravotnického materiálu a speciálního vybavení. Naším cílem je sestavit pro každého klienta balíček přesně dle jeho potřeb. Z tohoto důvodu sestavujeme vždy individuální produktový list dodávaného sortimentu. Dbáme na maximální rychlost, flexibilitu a především na kvalitu realizovaných objednávek.

Společnost Interpharmac, s.r.o. v rámci holdingu IPC zastřešuje komplexní zásobování nemocnic, poliklinik, domovů pro seniory a jiných lůžkových a zdravotnických zařízení. K tomuto účelu postupně vznikla specializovaná centra pro pokrytí celé ČR. Zásobování může probíhat rovněž z každé ze 47 lékáren po celé ČR.

Cílem působení této divize je komplexní zabezpečení potřeb zdravotnických zařízení. Zajišťujeme dodávky léčiv a zdravotnických potřeb, marketingový, právní a administrativní servis. V rámci celkového servisu se zabýváme stránkou ekonomickou, odborně zdravotnickou a lékovou.

Nabízíme zcela individuální přístup k potřebám každého klienta. Klientům zajišťujeme široké spektrum přípravků dostupných na celém trhu Evropské Unie, možnost individuálního dovozu léčivých přípravků, individuální nastavení zásobování a vytváření pozitivních listů. Důraz klademe na minimalizaci rizik, maximalizaci efektu správné lékárenské a distribuční praxe. Veškerý servis je poskytován plně v souladu s aktuálně platnou legislativou.

International Pharmaceutical Corporation, a.s., LÉKÁRNY ipc a Interpharmac, s.r.o. se více než 26 let zabývají problematikou efektivity a komplexnosti zásobování zdravotnických zařízení. Neváhejte se obrátit na tým našich odborníků – i pro Vás nalezneme individuální řešení!

Břetislav Hromek
Pharmacy a hospital manager
+420 602 244 611
bretislav.hromek@ipcnet.cz